top of page

Rozrywarka Worków RYŚ 
Innowacyjne rozwiązanie do efektywnej pracy z odpadami!

recycle.png

Przeznaczenie


 

smieci.png

Automatyczne usuwanie odpadów
tarasujących 

Zdalna kontrola
poprzez łącze 
internetowe

Polski producent,
lokalny serwis

.

Rozrywarka worków RYŚ została zaprojektowana

z myślą o wszechstronnym działaniu. Jej zalety obejmują obsługę różnych rodzajów odpadów, takich jak zmieszane komunalne, opakowaniowe (żółty worek), papier i tekturę (niebieski worek) oraz biodegradowalne (brązowy worek).

 

Rozrywarka worków RYŚ wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają maksymalną kontrolę i efektywność pracy. Zaawansowane układy elektryczno-hydrauliczne umożliwiają precyzyjną regulację każdego parametru. Ponadto, maszyna automatycznie dostosowuje prędkość podawania odpadów w zależności od ilości znajdujących się w bunkrze, co pozwala na oszczędność czasu i energii.

Rozrywarka worków RYŚ Duży bunkier zasypowy

o pojemności 18 m³ pozwala na załadunek większej ilości odpadów (rzadsze załadunki).  W razie potrzeby, przy ograniczonej przestrzeni, bunkier może zostać zmniejszony do pojemności 12 m³.  Rozrywarka została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Dodatkowo, autorskie oprogramowanie umożliwia łatwą konfigurację i sterowanie za pomocą intuicyjnych paneli dotykowych, co ułatwia obsługę maszyny.

Rozrywarka worków RYŚ jest wyposażona

w podłączenie internetowe, co umożliwia zdalny podgląd parametrów oraz dostęp do serwisu i konfiguracji urządzenia. Dzięki temu, operatorzy mają pełną kontrolę nad działaniem maszyny, nawet wtedy, gdy nie znajdują się na miejscu.

Rozrywarka Worków RYŚ to polskie innowacyjne rozwiązanie, które zwiększa wydajność i skuteczność procesów przetwarzania i odzysku odpadów. Skonfigurowana, montowana i serwisowana przez polskiego producenta - TEST KRAPKOWICE

Zrzut ekranu 2023-08-8 o 11.22.41.png
bottom of page